| andrafv a întrebat:

Am avut piercing in buric și mi l-am dat jos deoarece gaura era făcută greșită. Acum a rămas o cicatrice urâtă. Nu știu cum sa scap de ea. Va rog sa ma ajutați! Mulțumesc

1 răspuns:
| eckblume a răspuns:

Doar un doctor iti poate spune ce e de facut. Stiu ca e o zona sensibila si s-ar putea sa ramana asa cicatricea daca e mare. Spre exemplu, eu am pielea sensibila. Daca ma lovesc de ceva, imi ramane semn luni bune. Acum depinde cat de repede se reface pielea ta. Poate dupa 15 mai nu vor mai fi atatea restrictii si poti merge la medic.