| felinas a întrebat:

Am o durere insuportabila in partea dreapta in spate dar nu pe coloana, ce poate fi? In plus mai sunt si abia operata de apendicita (inca nu am scos firele).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Mergi la chirurgul care te-a operat sa nu fie vorba de vreo complicatie! Durerea fiind localizata in partea dreapta iar tu fiind proaspat operata, ar fi bine sa te vada chirurgul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi o durere lombara, legata de nervul sciatic, acesta fiind presat de un inel al unei vertebre deplasate. Eu am patit asta, si ma intrebam la inceput ce mama naibii se intampla, fiindca nu ma lovisem. Sau, poate fi ceva secundar, ca urmare a interventiei chirurgicale suferite. Cauzele pot fi multe. Un consult medical ti-ar arata exact motivul pentru care ai aceasta durere. Sanatate maxima!

| ionupo a răspuns:

Ai mai jos un site cu informatii despre Durerea Lombara.

http://www.topmedica.ro/blog/durere-de-spate-ce-sa-fac/.

Poti pune intrebari chiar pe site iar medicul iti va raspunde in scurt timp. Succes :)