| Effyyyy a întrebat:

Am o foame continua....as manca orice..si oricat mananc tot imi este foame.
Ma apuca si..starea de sete excesiva.si oboseala.Ce sa fie?
Funda+vot.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Vezi cum stai cu glicemia, să nu fie un puişor de diabet! Multă sănătate!

| glamvintage a răspuns:

Se cheama SEDENTARISM! Apuca-te de o sala si alimentatia se va regla de la sine!

| nimicitorul a răspuns:

Mi se intampla si mie cateodata...dar eu stiu daca tot persista in continuare..cred ca ar trebui sa te duci la un medic..nu se stie. Funda?