| Mada4ghn a întrebat:

Daca nu tin neaparat o dieta stricta,incat sa devin obsedata de numarul de calorii consumate,dar in schimb fac exercitii pentru intarirea masei musculare si arderea grasimilor, are vreo legatura una cu cealalta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Cine sa aiba legatura cu cine? intarirea masei musculare cu arderea grasimilor, exercitiille cu dieta?

Si de ce dieta stricta, poti slabi si cu o dieta in care mananci ok, conteaza ce mananci.

Ca fapt divers, in ordinea importantei conteaza : alimentatie, odihna, antrenament, suplimente. De alimentatia e pe primul loc