| Babushka a întrebat:

Am o intrebare dar nu prea stiu cum sa o adresez... infine imi cade parul f mult sia si vrea sa ma duc la doctor dar nu stiu la ce sectie thinking dermatologie sau undethinking habar n-amlaughingmersi:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Da, la cabinetul de Dermato-Venerologie trebuie sa mergi avand bilet de trimitre de la medicul de familie sau cu plata la orice cabinet de acest profil din cadrul policlinicilor. Cei ce au platit consultatia, de obicei au prioritate. Sanatate, Lucien.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cu trimitere de la medicul de familie mergi la cabinetul de dermatologie.

| Dianna a răspuns:

Pai da.la dermatologie. dar mai bine te duci la medicul de familie sa i ceri un sfat si mai apoi o trimitere spre sectia unde va considera ca este in masura sa ti se rezolve problema.

| denisa0906 a răspuns:

Da datongue la dermatologiehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, mergi la un cabinet de dermatologie (dermato-venerologie) cu trimitere de la medicul de familie.
Pa, pa.