| Twipz15 a întrebat:

Am o intrebare mai tampita, cum fac sa imi desfund urechea stanga? mi s-a infundar din senin.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| DesireMaria a răspuns:

Tine-te de nas si sufla cu putere

| ByeBye a răspuns:

Cască "adînc" și trebuie să se desfunde.

| ShiningMockingjay a răspuns:

Te dai cu capul de ceva dur (gen perete) pe partea cealalta, dreapta. Urmarile te privesc in totalitate.

| JoJoJiTu a răspuns:

Salut, o sa sune aiurea dar merge, tine-te de nas sufla iar apoi inghite! laughing