| d3utzsa a întrebat:

Am o intrebare pentru fete...

mi-am fqt comanda la avon de intaritor si tratament pentru cresterea unghiilor

daca le folosesc in acelasi timp isi mai fac efectul? sau trebuie folosite pe rand?big grin

si or fi bune de ceva?laughingca am auzit ca nu sunt cine stie ce produsele de la avon.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MiiMii a răspuns:

Doamnee iubita mea. ai facut cea mai mare greseala din viata ta! tratamentul pentru cresterea unghiilor este o prostie! nu este bun de nimic.pe deasupra mai e si frt mic gramajul laughing.Iar de intaritor nu stiu ce sa zic.nu l-am incercat pe cel de la Avon. Ce pot sa.ti zic ca este un intaritor de la Farmec[il gasesti in farmacii] este foarte bun :-s

Pupici :*

3 răspunsuri:
| lovem3 a răspuns:

Tratamentul acela roz? sa stii ca si eu am folosit un timp. este bun dupa aproximativ o saptamana se vede. si intaritorul la fel numai ca nu l-am prea folosit.

indicat ar fi sa nu le folosesti in acelasi timp thinking din cate tin minte intaritoru parca era gen lac nu se evapora si atunci e bine sa lasi unghiile fara lac cand te dai cu tratamentul de crestere. daca se evapora si ramane unghia curata nu-i nici o problema.

| Alina140663 a răspuns:

In primul rand buna kiss
eu sunt reprezentant "AVON"
si este cea mai buna si renumita firma de produse cosmetice
si da se pot folosi impreuna si au efect ca si eu am intaritor

si sa stii ca pentru tine am sunat-o pe coordonatoarea mea si am intrebat-o

daca mai vrei sa ma mai intrebi ceva.scriemi pe privat

| foxeye a răspuns:

Eu una mi-am luat si le-am folosit pe amandoua odata, au avut efect intr-adevar happy eu una le recomand big grin