| dydy8191 a întrebat:

Ce parere aveti este bun acel lac de unghii de la avon(sau intaritor)pentru cresterea unghiilor? la folosit cineva. funda. daca lati folosit cam in cat timp vau crescut?

7 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Eu am folosit dar... fara efect.Au crescut asa cum cresc de obiceisad

| gabrielaoana11 a răspuns:

Eu l-am folosit mia intarit inghiile dai si au crescut mai repede cam in 5 zile eu sunt reprezentant avon si am testa tot produsele si toate au avut efect funda?

| denisaaaxx a răspuns (pentru gabrielaoana11):

Și cel 7 in 1 își face efectul?

| lacebunny a răspuns:

Buna,

Eu folosesc momentan tratamentul de intarire cu minerale de la Avon. Eu nu am avut in viata mea unghii lungi, dar cu ajutorul lui am ajuns la o lungime multumitoare. Am scris si pe blogul meu despre acest produs si am pus si poza:
http://tomaaurora.blogspot.com/2011/08/avon-day_23.html

| SalutTpu a răspuns:

Si eu am folosit. De crescut nimic dar s-au mai intarit.
A si nu iti recomand nici tratamentul pentru exfoliere... il am si parca as folosi un lac de unghii normal

| Userrr a răspuns:

Da

| hadobasaniko a răspuns:

Eu personal am folosit si inca folosesc. Ma dau odata la saptamana un singur strat, 3-4 saptamani la rand, dupa care fac pauza cateva saptamani. Mie mi-a ajutat!