| Someone_1110 a întrebat:

as avea si eu o intrebare...caut un tratament de crestere a unghiilor bun, dar nu la un pret exagerat ( pana in 15 lei). imi puteti recomanda ceva? am auzit ca produsele flormar sunt bune, dar nu stiu ce sa zic...multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Creatza_4434 a răspuns:

Eu imi intretin unghiile cu ulei(de gatit). Incalzesc ulei intr-o craticioara mai adanca si cand se incalzeste il iau si imi tin degetele circa 10 minute in uleiul cald(nu incins). Eu asa am reusit sa imi las unghiile mari.Cu ajutorul uleiului iti si cresc unghiile dar le si intareste.La mine a functionat.Succes

4 răspunsuri:
| asya a răspuns:

Draga mea, majoritatea produselor sunt vai de capul lor(mai ales avon, oriflame)! Remediile naturale sunt cele mai bune! Zeama de lamaie face minuni pe unghii, aplicand-o in fiecare zi.Si pana ce iti cresc o jumatate de centimetru, foloseste oja permanent! Oja tine unghia, nepermitandu-i sa se rupa!

| bianca a răspuns:

La avon sunt produse pentru cresterea unghiilor si chiar functioneaza
costa 13 lei
daca vrei te ajut eu bia_coolgirl94

| PaulaPSM a răspuns:

Pai eu folosesc intaritor de unghii de la Farmec si a cam dat roade. Insa mai folosesc si faza cu uleiul cald care s-a mai spus si aicibig grin

| PaulaPSM a răspuns:

Si apropo...intaritorul de la Farmec cost in jur de 5-6 leibig grinthinking parca asa retinbig grin