| diana96 a întrebat:

Am o mare problema, de doua zile ma doare noada fundului ingrozitor si nu imi dau seama de ce pentru ca nu am cazut nicaieri, decat ca am mers foarte putin cu bicicleta... puteti sa imi recomandati ceva pt dureri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu ai ce face! Timpul rezolva problema.Ia ceva analgezice usoare intre timp.Sanatate maxima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa medicamentele.Trece de la sine in 3-4 zile. Nu cred ca e ceva grav incat sa apelezi la medicamente.

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Fastum Gel, Voltaren, Diclofenac...

| Unstopable a răspuns:

Pai ai putea sa incepi prin a gasi un tip care sa aiba simtul gaurii cand incerci analul