| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
Deci am o problema c-am grava zic eu,aseara am observat ca am un mic nodul nedureros langa noada fundului,deci chiar nu ma doare dar as vrea sa stiu ce este, aveti idee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Sigur nu ai nimic.O fi vreun cos sau mic furung.Eu am avut ceva la picior, chiar ma speriasem, medicul a zis ca erau chialge de sange si sunt inofensive laughing)).Nu te mai speria aiurea. Daca vrei poti merge la medic, dar eu zic sa nu dai importanta.

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Poate, este un chist pilonidal(http://www.gabimatei.ro/boala-pilonidala/). Mergi la medicul de familie ---cere-i o trimitere la un specialist in vederea identificarii corecte a formatiunii nodulare.

| ElenaSA a răspuns:

Poate te-ai lovit si s-a umflat locul. Eu am asa un mic nodul, dar la mine este urmarea unei injectii facute de o persoana din familie intr-un moment in care nu gaseam pe cineva sa-mi faca antibioticul.

| Lariiiiiiii a răspuns:

Bună păi probabil te-ai lovit acolo?