| zibor a întrebat:

Am o pata albicioasa subtire pe limba este de la saliva sau este CANDIDA BUCALA? ( nu am simptome de nici un fel atat ca am aceea pata pe limba, dar aceea pata nu acopera decat o parte din limba si restul e roz si este bine hidratata limba)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mă repet, mergi la medic!
Pa, pa.

| robertyno97 a răspuns:

Daca stau bine sa ma gandesc si un coleg de.al meu avea asa si parca zicea e este un fel de ciuperca sau ceva de genu...big grin

| robertyno97 a răspuns:

Ca este*