| AVRILavigne1000 a întrebat:

Am o prietena cam "plinuta„ si vrea neaparat sa slabeasca

PS:nu are nici o boala si mananca foarte multa ciocolata

PS2:incerc sa o fac sa slabeasca dar nu ma asculta

PS3:nu este chiar asa de grasa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TheSecretGirl a răspuns:

Pentru a slabi iti dau cateva sfaturi care m-au tinut slabuta:
1. Mananc echilibrat
2.Am un raport bunicel intre mancare si invatat (activitatea pshica opreste grasimea de pe mine)

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Of! Ciocolata, ca si aport caloric, e una din cele mai bine cotate alimente. E printre cele mai energizante alimente. Asa ca, daca vrea sa slabeasca, sa renunte la ciocolata!

| papusica987 a răspuns:

Este iubita ta? daca da sa stii ca daca o placi o placi exact asa cum este. iar daca e o amica incearca si fa-o sa faca sport thinking incercati impreuna de exemplu, explica-i ca un corp lucrat e intodeauna mai sexi...etc

| AVRILavigne1000 explică (pentru papusica987):

Nu suntem prietene ca sint fata

| nycolas a răspuns:

Imi dai si mie idul ei te rog ca am un prieten ksre i plsc fetele mai plinute asa....ms pup

| AVRILavigne1000 explică (pentru nycolas):

Nu are calculator e mai mica decat mine si parinti nu o lasa deloc ca zice ca se joaca mereu pe el asa ca i l-a luat sadsadsad dar mai am cateva fete mai plinute... dar nu sunt sigura daca au calculator ma interesez

| nycolas a răspuns (pentru AVRILavigne1000):

Hai te rog lasa-mi idurile lor ce aai u pe acolo nr de telefoane ...ms te pup esti o draguta

| AVRILavigne1000 explică (pentru nycolas):

Da sigur daca o intalnesc prin parc ii cer nr de tel ca si-a schimbat cartela