| Băă_Corina_1999 a întrebat:

Buna la toti! Am o sora care e cam plinuta si de cateva saptamani nu mai mananca asa mult si incearca sa manance foarte incet.Credeti ca vrea sa slabeasca?

Răspuns Câştigător
| Smillee a răspuns:

Buna! daca maninca mai putin fata de trecut e bine de inteles ca vrea sa slabeasca...

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa cred ca vrea sa slabeasca si bine face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă mănâncă încet, poate vrea să savureze. Eu așa fac.
E bine că face progrese, dar poate are o perioadă în care se concentrează mai mult pe alte lucruri. Eu, când stau mai mult la calculator, mănânc mai puțin din cauză că sunt concentrată la altele.