| marin909 a întrebat:

Am o problema, ca psihologul si pozele nu au reusit sa ma ajute. Mai exact este o dragoste dintre un personaj anime pe nume zero doi sau zero two din animele Darling in the franxx are calitati ce-mi plac dar cateodata raman confuz in imaginatia mea purtand o conversatie cu ea si nu pot sa ma misc, ajutor ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| artemidak a răspuns:

Wtf? Lmao
Am întâlnit și eu o fata de 13 ani pe Wattpad care era îndrăgostită de testoasele ninja.
A spus ca am reușit sa o fac sa treacă peste.
Deci dacă vrei, Vino pe privat, am sa incerc sa te ajut.

2 răspunsuri:
| N0H4CK a răspuns:

Daca acel psiholog nu a putut sa te ajute, cauta altul, si tot asa...
Si mie imi place animeul, dar e chiar culmea cu tine straight face