| Razvan22322 a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutor, animeul Acela Darling In The FranXX, as vrea sa ma ajute cineva cu o intrebare, penultimele episoade 22-23 de ce mintea lui 002 Era in spatiu si se lupta, cand corpul ei se taia singur si daca au murit la episodul 24, va rog frumos dau funda

Răspuns Câştigător
| MValentin a răspuns:

L-am vazut acum mult timp... dar jur a fost un masterpiece de anime.
Imi amintesc foarte greu, dar ar fi asa:
Adevărații inamici ai pământului erau acei extratereștrii si astfel 002 s-a transmutat cumva in spatiu sa se duca catre planeta lor sa o distruga, iar cu cat era de ranita in spatiu cu atat corpul ei de pe pamant suferea. Si astfel dupa ea s-a dus Hiro sa o ajute realizand ce face. Si astfel ducandu-si fortele la final s-au contopit cumva cu spatiul cred ca murind.
Dar depinde asta! O sa vezi la final (in ultimul episod) ca sub acel copac plantat, in viitor se întâlnesc cineva sub el (hiro si 02 varianta lor mica cred ca reincarnata)
Animeul e cu,,?,, nu se stie daca va avea sezon 2 dar se stie ca o avut succes. E un site ce face countdown la sezonul2 dar nu se stie daca e legit oricum ar fi frumos sa continue cumva.
Oricum o sa fie primul si singurul anime ce o sa-l revăd multe din el nu le-am înțeles

| Razvan22322 explică (pentru MValentin):

Stiuu, gen e complicat nu se poate explica prin vorbe franx uri razboaie, si tot felul acel sezon 1 o sa l intelegi daca l vizionezi de 10 ori, e greut in fine multumesc si spor

5 răspunsuri:
| Adrian5575 a răspuns:

De multa vreme tot zic ca vreau sa vad si eu acest anime, dar nu am mai apucat. Cum este, merita vazut?

| MValentin a răspuns (pentru Adrian5575):

Chiar merita vazut, o sa iti placa enorm, dar ai grija la spoilere

| Adrian5575 a răspuns (pentru MValentin):

Am inteles. O sa ma uit si eu. Multumesc happy

| Razvan22322 explică (pentru Adrian5575):

E forta rau o sa vezi, uita-te la el