| Dan23 a întrebat:

Am o problema cu piciorul stang ma doare foarte rau de vreo 3 4 saptamani nu stiu ce sa mai fac cand merg nu ma doare dar cand ma opresc ma ia o durere insuportabila nu stiu ce sa fac

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine m-a luat odata o durere grozava de picior, tot stangul, dar la mine a fost din cauza am mers pe jos mult, cu tocuri crying m-am facut cu Lioton Gel si mi-a trecut.incearca si tu si maseaza-ti piciorul intre timp. daca durerea revine, mergi la medic.

10 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Urgent du-te la dr si pe mine ma doare de 2 zile dar am fost la dr si parca nu mai ma doare atat de tare. Insanatosire grabnica.

| EUSIATIT a răspuns:

Nu ai precizat unde anume te doare tot picioru gamba genunchi sau unde anume? mergi la medic si nu te trata dupa ureche

| string a răspuns:

Este necesar sa descrii durerea, localizarea, traseul, tipul de durere.

Este posibil sa fie de la coloana (sa-ti fi deplasat un disc intervertebral), dar pot fi si alte cauze.

| dispe a răspuns:

La doctor direct si de preferat un RMN. Multa sanatate si bafta de un doctor bun!

| crisS a răspuns:

Consulta un medic happy

| kuka a răspuns:

Mergi repede la un medic si vezi ce ai. Asa i s-a intamplat si unei cunostinte si a descoprit ca are cancer straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi bine sa va masati sau sa intrebati o persoana i n varsta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taiel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te opri din merslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe