| PaulIoan2002 a întrebat:

De vreo doua săptămâni ma dor tare de tot ultimele 3 degete de la piciorul stâng.
Nu știu ce sa fac, este o durere insuportabila. Nu pot dormi noaptea din cauza asta. De altfel, cele 3 degete și talpa sunt foarte foarte sensibile la atingere. Va rog, sugerați-mi ceva pentru a scăpa de durere! URGENTTT!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Tu ar trebui să îți dai seama care este cauza. Dacă de vină este încălțămintea, atunci arunc-o. Și dacă este nevoie de medic, nu ezita să îl consulți.

| Yuoia a răspuns:

URGENTTT la medic.