| alexandru10000000001 a întrebat:

Am o problema cu pielea la rece mainile mele se invinetesc si la cald sau putin efort fizic sau la o sperietura fata mea devine rosie ca limba

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu cred ca este o problema foarte grava. Probabil ai venele si capilarele aproape de suprafata pielii si din cauza asta sunt mai vizibile schimbarile la nivelul sangelui.