| Al3rT a întrebat:

Am si eu o problema, de jumatate de an cand fac efort fara sa ma incalzesc sau trec de la cald la rece, adica schimb imediat temperatura de la rece la cald ma inteapa tot corpul. Chiar nu stiu ce sa zic, ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AnonimGirl14 a răspuns:

Chiar nu stiu ce sa-ti zic in acest caz. E posibil sa ai o mica alergie. Totusi consulta si tu medicul de famile, cred ca este cel mai bine.winking Fundita? happy