| ladygaga a întrebat:

Stiti niste medicamente pentru circulatia mai buna a sangelui? Am o problema cu asta cred.
De fiecare data cand e frig tremur si mi se invinetesc mainile si buzele, sunt rece si palida la fata.
Daca ma puteti ajuta, bineinteles dau funda.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Parkmin a răspuns:

Si eu am aceasta problema trebuie neaparat sa consulti un medic, si eu am fost si mi-a prescris doua tipuri de medicamente, ar trebui sa te duci caci cu ani s-ar putea agrava, eu m-am dus la un cardiolog. Te sfatuiesc ceva nu lua medicamente fara reteta caci nu prea functioneaza, si cum ploua s-au se face frig poarta manusi, sunt si manusi de vara din matase. Sper ca te-am ajuta.