| Razvanel93 a întrebat:

Am o problema daca cineva e in masura sa ma ajute.La mine somniferele nu isi fac efectul si precizez ca nu iau regulat doar cand nu pot dormi iar atunci nu isi fac efectu...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Maariiaa a răspuns:

Bună.

Somniferele nu sunt bune pentru organism,așa că nu mai lua.
O să adormi, mai greu, dar o să adormi. Ai senzația că nu poți să mai adormi dar o să adormi.
Nu își fac efectul pentru că nu sunt bune.

Numai bine!