| HzfsyGaav1 a întrebat:

Am o problema, de vreun 1 an parca îmi simt urechile înfundate și aud un țiuit, mai ales noaptea iar dimineața sunt mai înfundate decât seara.Am fost la orl, mi-a dat picături și antibiotice dar nu s-a întâmplat nimic pozitiv. Ce as putea face? Menționez ca am vârsta de 15 ani, nu știu dacă este normal sau dacă se mai întâmplă ai altora.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Andreea_Grigore_1988_5D6e a răspuns:

Valoarea tensiunii arteriale peste valoarea normala ar mai putea da astfel de simptome.Doctorul de familie te poate ajuta.

| xattraction a răspuns:

ți se formează dop de ceară în ureche. ori scapi de la sine (dar cine știe când), ori te duci să ți-l extragă.