| Alex1234xdd a întrebat:

Salut
Am o problema de aproximativ o saptamana..m.am trezit intr-o dimineata si mi se parea ca aud mai incet (si chiar asa era) ..de atunci pana acum tot asa aud. urechile nu.mi sunt infundate, adica nu simt ..stie cineva ce am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AZŞeEduardAZŞBorta a răspuns:

Urechea curge? Daca da, posibil otita sa fie

| Tsukipinkfan a răspuns:

Încearcă să iti pui putina apa oxigenata in urechi. Dacă nu functioneaza nici asa eu iti sugerez sa te duci la doctor

| Alex1234xdd explică (pentru Tsukipinkfan):

Ok, si vreau sa mai adaug inca ceva. Am fost ff racit inainte de problema asta si inca sunt, dar putin. sa fie si din cauza asta?