| FloryTrandafir a întrebat:

am o intrebare.
Eu de fiecare data am intarzieri la ciclu, si cand imi vine toata perioada stop-ului curge numai si numai cheaguri de sange.Este normal, este bine sa curga numai cheaguri de sange? Sunt ingrijorata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| corinusdeplus a răspuns:

Nu,nu este normal, dar asa am avut si eu si eu am rezolvat cu ajutorul anticonceptionalelor pe care mi le-a recomandat un ginecolog in urma unei hemoragii interne.Si ti se si regleaza data, cantitatea pierduta.Sanatate multa si mergi la un ginecolog cel mai bine pentru un raspuns sigur.

| DarkBlood32 a răspuns:

Da,este normal.

| AnnaAnnne a răspuns:

Si mie mi se intampla mereu imi intarzie mereu, cred ca asa se intampla in primii 2 ani, dar ca sa fi sigura ca totul e bine te sfatuiesc sa consulti un medic ginecolog

| alealexuta a răspuns:

Nu, e normal.Mi s-a intamplat si eu am facut ce a zis si."corinusdeplus"Incearca si u o sa fie binehappy