| nssn a întrebat:

Am o problema sad

M-am epilat cu crema in zona inghinala fara nici o problema.

Am folosit aceeasi crema si pentru scrot. Simteam o usturime dupa 2-3 min.
Am indepartat-o dupa 5 min, dar ma ustura rau cand am vrut sa sterg.

Zona pe care am aplicat este acum rosie si ma ustura destul de rau,

Aceeasi crema am mai folosit o si alta data fara probleme deci nu imi explic de ce au fost probleme. straight face

Inainte sa mai fac o greseala vreau sa stiu cum poate trece mai repede? Cu ce sa dau?\
Multumescsad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

ESti baiat, sa inteleg...happy
DA-te cu pudra de talc dupawinking

| foxi a răspuns:

Cred ca glumesti, tu ai scrot?

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Off:| saraca de tine...ar trebui sa o intrebi pe mama ta, ea stie mai bine si te poti duce la farmacie sa iti recomande o crema sa iti treaca mai repede sau sa nu te mai usture:| Nu te mai epila cu crema decat pe picoare, nu in alta parte. In zona inghinala, sau alte zone mai delicate, foloseste big-ul, eu il folosesc pe acesta : http://www.noifetele.ro/beauty/gv.php, numai ca este portocaliu, dar oricum sunt speciale pentru epilat toate asa ca le poti folosi si nu te tai;)

| mateia a răspuns:

Incearca Lavian Dermal, este un unguent din plante. Se gaseste la farmacii. Este foarte bun. Prospect gasesti pe www.3f.ro

| Cretzule a răspuns:

@ღ♥ღuLyღ♥ღ fetele nu au scrot lool laughing tara asta se duce de rapa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-te cu o crema ceva sa treaca iritatia aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tpb.ro - dotari si consumabile pentru saloane de infrumusetare

| nssn explică:

De fapt sunt baiatstraight face...multumesc pentru raspunsuri.
Cred ca sunt baiat daca am scrot.nu-i logic?laughing