| porcarumadalina a întrebat:

Am o problema.
Mi se vede borta aia de la uretra iar franjurile de la himen se vad foarte tare.
E ceva grav.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Takishima a răspuns:

Daca vrei cv mai prifesional intewaba pe www.sfatulmedicului.ro
Uite aici ai un forum unde se vb despre alte afectiuni.
http://m.sfatulmedicului.ro/consulta-medicul-online
Cauta in functie de ce te deranjeaza. Pune si tu intrebarea acolo. Sigur iti va raspunde ceva mai profesional.
Poti sa te uiti la rubrica boli genitale feminine poate gasesti cv.
http://m.sfatulmedicului.ro/comunitate/boli-genitale-feminine

| Charl a răspuns:

Exista o singura metoda de a afla: Mergi la un consult de specialitate.

Răspuns utilizator avertizat