| FaraNume2544 a întrebat:

Am o problema foarte jenantă, cand urinez simt ca ma golesc complet dar cateva picături de urina rămân pe canalul ala unde iese urina(cred ca acel canal se numeste uretra)!
Am 16 ani si sunt băiat.
Fără răspunsuri "du-te la doctor"
Vreau sa stiu daca doar am răcit mai tare si trece singura sau e ceva mai grav! Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu am auzit tipi discutând și s-au plâns de aceeași chestie toți 3 laughing aparent e o problemă a voastră

| FaraNume2544 explică (pentru Adry05):

Lasă că m-am revenit! Cum pot sterge intrebarea?

| sierra1 a răspuns:

"Fără răspunsuri "du-te la doctor"
Vreau sa stiu daca doar m-am răcit mai tare "

și tu o să crezi ce-ți "recomandă" bieții absolvenți de gimnaziu ce se vor ingrămădi să-ți facă consult online la puță și vezică?

du-te dom'le la doctor!

| FaraNume2544 explică (pentru sierra1):

Ok frate, daca nu mă poti ajuta te rog taci!
Eu is curios daca a mai pățit cineva asta si daca i-a trecut singur! Mai bine nu imi raspunde-ai!
Dar nu stiu cum *** se face ca eu daca scriu urat si iau la mișto pe cine vrea *** mi se sterge contul dar altii ca tine fac mișto de problemele altuia si nimic!
Ce moderatori are site-ul asta nu stiu

| sierra1 a răspuns (pentru FaraNume2544):

"altii ca tine fac mișto de problemele altuia" - ții la tine, du-te la medic, asta-i concluzia

| FaraNume2544 explică (pentru sierra1):

Asta stiam si singur!
Si ce sa mergi la medic ba?
Aia acum numai cu covid au treaba!
Pentru ei alte boli numai există!
Oi merge la medic si oi zice problema mea apoi o sa zică că e de la covid, si o sa apara la tv ca au descoperit un nou simptom de coronavirus

| sierra1 a răspuns (pentru FaraNume2544):

"Oi merge la medic si oi zice problema mea apoi o sa zică că e de la covid" - genial!

| FaraNume2544 explică (pentru sierra1):

Așa-i ca is deștept?laughing

| sierra1 a răspuns (pentru FaraNume2544):

" FaraNume2544 : Așa-i ca is deștept?"

o daaa, că de aia scrii o "intrebare" ca apoi s-o ștergi

"| FaraNume2544 : Lasă că m-am revenit! Cum pot sterge intrebarea?"

| FaraNume2544 explică (pentru sierra1):

Ba,e la mișto intrebarea în caz că nu te-ai prins

| sierra1 a răspuns (pentru FaraNume2544):

Bă ești cu tac-to

| FaraNume2544 explică (pentru sierra1):

Ha?

| FaraNume2544 explică:

Si am uitat sa zic ca cand merg sau chiar si cand stau pe scaun simt ca mi se scurge picătura cu picătura în pantaloni! E foarte jenantă problema