| Angelin a întrebat:

Am o problema, nu stiu cat de grava este sau daca este remediabila. Mameloanele mele (sfarcurile laughing) sunt cam umflate si se vad prin tricou si mi-e rusine sa merg pe strada asa sad. De la ce credeti ca este si ce as putea face sa remediez asta. Precizez am 16 ani si sunt baiat si sunt putin gras

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Poarta tricouri inchise la culoare si din bumbac 100%! Se poate freca si irita zona daca acestea sunt prea stramte si sintetice!

| UNfriendLY a răspuns:

Pentru ca esti gras de aia. pune mana si slabeste

| ingerdraq a răspuns:

Angelin mameloanele tale sunt asa pentru ca acum esti in perioada pubertatii. Tuturor baietilor li se maresc mameloanele, mai ales ca o sa apara mai tarziu si disconfort in zona lor. Pe intelesul tau, o sa apara un glod acolo si o sa fie dureros la atingere dar totul este cat se poate de normal. O sa ti treaca. Perioada pubertatii are multe schimbari.winking

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Poarta culori inchise la culoare...de preferat negru

| Alex66 a răspuns:

Mmda ca esti gras laughingexista 2 feluri de piept (1 lucrat la sala si care arata frumos ) 2 (de grasime laughing) ) prietene punete ori sa faci flotari ori sa merggi la o sala de forte daca mai vrei sfaturi da-mi privat mesagewinking si mai vb

| Angelin explică:

Idee este ca la frig sau cand le mai ating eu, revin la normal adica lipite de piept

| cobzare a răspuns:

Ar trebui sa mai slabesti prin exercitii fizice si sa mananci multe legume
si fructe si sa nu mananci mancaruri grase si o sasti revii