| Lupulalbastru a întrebat:

Am o problema pe care multi spun ca o am in timp ce alerg.In timpul alergarii ambele picioare o iau intr-o directie(dreapta) cand deja ajung in spate si dau sa loveasca fesele.Am incercat sa imi reglez pe cat se poate postura picioarelor in timpul alergatului dar fara sa vreau picioarele tot o iau intr-o parte.Stie cineva o solutie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| alexblack00 a răspuns:

Incearca sa alergii dar mai incept asa cam la pass si sa incerci sa fugi corect si din ce in ce tot mai tare si cu timpu ti se va rezolva problema asta sau consulta un medic