| Mirceaff a întrebat:

Am o problemă... Piciorul drept este ceva mai lat decât piciorul stâng. Obişnuiam să joc football destul de mult şi fiind dreptaci, m-am gândit că ar putea fi una dintre cauze. E ceva normal sau ar trebui să consult un medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Eu am toata partea dreapta putin mai "groasa" decat partea stanga si sunt dreptaci, de 1 an am inceput sa fac exercitii acasa si ma fortez pe partea stanga si am reusit sa rezolv problema in mare parte. Este ceva normal si cred ca o avem toti. Poti sa faci o masura si la mana daca vrei, sa vezi ca este aceeasi poveste.Bafta!

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

E normal ca partea stanga si partea dreapta a corpului sa nu se potriveasca.

Cred ca erai la fotbal in timpul orei de biologie... sad