| slayshock1 a întrebat:

Fac sala de o saptamana,si nu stiu de ce,dar bratul drept mi-l simt mai "lucrat" decat cel stang si nu doar il simt,dar si cand ma uit in oglinda parca vad niste diferente intre ele doua, cel drept fiind mai umflat (mai mare) decat cel stang.Eu sunt dreptaci,ar trebui sa imi fac griji in aceasta privinta?,sau este ceva normal?,DAU FUNDA, Multumesc!

1 răspuns:
| Blamely a răspuns:

Lucrează ambele brațe în mod egal. Oricum e normal să ți se pară așa.