| cipilica2001 a întrebat:

Am o problema urgenta! VA rog sa imi dati niste leacuri babesti CU EFECT pentru greturi puternice si stari proaste in sarcina! (bineinteles nu pentru mine) Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Babesti? Plantele au si efecte adverse.Parerea mea e ca poti sa consulti un homeopat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leacuri babesti contra vomei care sa isi faca efectul nu prea cunosc, insa iti recomand METROCLOPRAMID. E cel mai bun! Il gassesti sub forma de picaturi sau pastile.

| sabrina103 a răspuns:

Daca sunt dimineata sa aiba langa pat un pachet cu biscuiti ceva. daca sunt ca n-a mancat sa manance. Adica 2-3 ore dar nu mult. Daca nici asa sa mearga la doctor sa-i spuna cauza. Poate sa fie o rau sau nu.