| Anonimul6667 a întrebat:

Am o urgenta, am observat ca pielea de la testicule este foarte rosie inspre mov. Nu simt o durere, doar ca il am foarte rosu si nu stiu ce sa fac si am 16 ani, imi va trece?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

N-ai nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Spala-l cu apa calda si sapun si evita sa-l mai freci vreo saptamana, ca s-a iritat teribil de la prea multa masturbare.

| Goete a răspuns:

Asa a avut bunicul, inainte de a muri.

Ca dupa ce-a murit s-au innegrit si s-au uscat

Stai linistit ca n-ai nimic si la mine e asa cateodata