| anonim0319 a întrebat:

Am si eu o problema mai speciala, sper ca gasesc un medic aici.
Cand sunt stresat imi apare o durere in stanga abdomenului in partea de jos, pielea de pe testicule se strange si impreuna cu penisul se fac mici, si simt o usturime usoare la anus si am nevoie urgenta la baie si de fiecare data am diaree.
De ceva timp am si dereglari de scaun, numai diaree.
Viata sexuala e ok, uneori se duce erectia. Masturbarea influenteaza cumva problema mea?
Multumesc anticipat. Orice parere conteaza!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Baiat925 a răspuns:

Durerea din stanga in partea de jos este ficatul si eu patesc la fel

| Baiat925 a răspuns:

Durerea din stanga este di cauza stresului

| anonim0319 explică:

Nimeni?