| 99NYC a întrebat:

AM o urgenta. In urma cu vreo 3 ore am facut sex cu o prostituata (asta e, dati-mi in cap) si la un moment dat mi-am scos penisul si am observat ca mi s-a rupt prezervativul! Habar n-am daca l-am rupt eu cand l-am scos sau s-a rupt in timpul actului sexual. Ok, acum is acasa si nu stiu ce sa fac...deocamdata m-am spalat cat am putut de bine pe penis si nu stiu ce altceva sa fac. Ce sa fac acum pe moment? P.S. La analize sigur ma duc, dar spuneti-mi ce as putea sa fac acum pe moment sa mai salvez ceva. Nu este o gluma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Daca te-ai spalat bine, poate cu un sapun antibacterial, ai facut tot ce se putea face. Trebuie sa ai grija si de gura daca ai pupat-o sau I-ai facut altele. Acum nu mai poti deca sa te rogi daca esti credincios si sa astepti analizele. Abtine-te de la alte contacte pana le faci, daca ai luat ceva nu intinde si pe la altele.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai du-te si alta data, daca capul de pe umeri il tii sa nu iti ploua in gat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai spala-te o data!