| Travolta02 a întrebat:

Dacă în timpul actului sexual am ejaculat foarte puțin în prezervativ, adică de vreo patru ori mai puțin ca de obicei, pentru ca am simțit ca vine și m-am oprit, da tot a ieșit puțin și nu mi-am dat seama pe moment. Tot am continuat actul fără sa știu ca ieșise puțin, abia când am scos-o am observat asta. Erectie am mai avut, prezervativul nu s-a rupt(am verificat), nu a ieșit. Am verificat baza peninsului și era uscata. Credeți ca ar fi putut sa ajungă sperma în vagin?

21 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Menirea acelui prezervativ este sa protejeze fata de o sarcina si pe amandoi de posibile boli cu transmitere sexuala, dar totodata ofera confort si siguranta sa poti ejacula in totalitate, ca sa te bucuri de actul sexual si sa simti placere.
Nu ai rezolvat mare lucru daca te-ai abtinut de la ejaculare, ca s-a dus naibii placerea... desii puteai fara nici un sters sa-ti adi drumul in prezervativ, ca sperma nu are cums a ajunga in vaginul fetei, cand tu proti prezervativ.

| Travolta02 explică (pentru Violleta2022):

Ma gândeam ca asa putea sa tina numărul mai mult și mulțumesc pentru răspunsuri

| Violleta2022 a răspuns (pentru Travolta02):

Cand esti incepator, nu ai nici o sansa sa tii numarul mai mult odata ce ai inceput sa ejaculezi, atunci da-ti drumul si termina ca oricum nu mai poti continua.

| Travolta02 explică (pentru Violleta2022):

Înțeleg ce zic, da chestia ca băusem și niște vin și știi cum e... laughing). Da chiar nu simțisem ca a ieșit

| Violleta2022 a răspuns (pentru Travolta02):

Nu mai bea vin cand faci sex, ca nu ai performanta in pat de la vin, dimpotriva.

| Travolta02 explică (pentru Violleta2022):

La mine e fix pe dos, dacă beau tărie atunci e o problema. După ce beau vin am erecția mult mai repede și durează mai mult. Și ma tine mult mai mult actul

| Travolta02 explică (pentru Violleta2022):

Pot sa va pun o întrebare? Dumneavoastră sunteți specialista în domeniul asta, pentru ca vad ca sunteți foarte activa în rubrica asta și la orice întrebare tâmpită de am pus-o aici, dumneavoastră mi-ați răspuns și mereu ați avut dreptate

| Violleta2022 a răspuns (pentru Travolta02):

Vorbesc din experinta personala ca femeie, nevasta si mama cu copii deja adulti.

| Travolta02 explică (pentru Violleta2022):

Poate sunt puțin impertinent, dar puteți sa îmi spuneți ce vârstă aveți?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Travolta02):

"acum 16 minute | Travolta02 explică :
... După ce beau vin am erecția mult mai repede și durează mai mult. "

Dupa cum vezi, am avut si de data asta dreptate, ca vinul te-a ajutat sa te scapi repede pe tine, de aceea ai si ejaculat si odata terminat nu ai mai avut ce sa continui, desii continui sa crezi ca vinul te-a ajutat, cand de fapt ti-a facut o defavoare.

| Travolta02 explică (pentru Violleta2022):

O sa încerc sa nu mai beau vin înainte de sex, sa vad ce o sa se întâmple

| Violleta2022 a răspuns (pentru Travolta02):

Focuseaza-te pe momentul de trandrete cu femeia, ca asta ajuta, nu alcoolul. Fii preocupat sa satisfaci intai femeia, ca tu termini repede si ea nu mai apuca sa se simta mare lucru.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Travolta02):

Daca copii mei au un pic peste 30... te las pe tine sa-mi ghicesti varsta.

| Travolta02 explică (pentru Violleta2022):

Am înțeles. Sper ca ati avut și de data asta dreptate la întrebarea pe care am pus-o

| Travolta02 explică (pentru Violleta2022):

Și sunteți de părere ca nu a avut cum sa se scurga dacă am continuat după ce am ejaculat?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Travolta02):

Pai s-a scurs, odata ce ai spus ca ai ejaculat...

| Travolta02 explică (pentru Violleta2022):

Sa se scurgă din prezervativ

| Violleta2022 a răspuns (pentru Travolta02):

Imposibil sa se scurga ceva din prezervativ, odata ce prezervativul era pus pe penisul tau, corect, pana sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare, nu a ajuns in niciun caz sperma in vagin deoarece prezervativul e făcut special sa nu se spargă iar daca intra sperma aia turtită de prezervativ in vagin veți avea un copil născut bolnav dar stai fara griji, sperma nu a intrat in vagin, sper că te-am ajutat, fundiță?

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

E abia 8 și deja ai inceput sa bei? Copil bolnav de la sperma "turtită"? De unde veniți cu astea frate?

| Travolta02 explică (pentru VoidEternal):

Cred ca a zis o la mișto