| madalinasoare1 a întrebat:

Am o urgenta mare de tot! pisicuta mea e bolnava rau de tot. locuiesc in sectorul 3 bucuresti. stie careva un doctor veterinar prin cartierul titan, balta alba unde pot sa o duc urgent? caut un doctor bun de tot si milos. pisica mea e maidaneza si intra in casa sa doarma si sa mananca decat. cat am fost in concediu am rugat o vecina sa-i dea sa manance si sa doarma la ea dar nu stiu ce s-a intamplat ca nu-si mai misca coada deloc si face pe ea ( miroase ingrozitor si face non-stop )nu stiu ce a patit si-mi tb un doctor bun sa nu ma dea afara ca miroase pisica. PLATESC BINE!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Fii linistita. Pisicutza ta nu va fi data afara de nici un doctor veterinar. Ei iubesc animalele si sunt obisnuiti cu astfel de cazuri. Incearca aici:
Salvavet, sector 3 (zona Ilioara), Bucuresti - 021/348.34.69. / serviciul de ambulanta veterinara - 9331

URGENTA VETERINARA ambulanta: 0788.743.682 (intreaba si de costuri) succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce i-ai dat sa manance, bobite de pisici, adica mancare uscata? poate fi asta si are probleme cu rinichii, ceva tipic la mancarea uscata cumparata.sau clasica muscatura de catel, adica de coloana si i-a rupt un nerv.eu sper sa nu fie nici una si nici cealalta, sunt doar supozitii.cauta in pagini aurii un veterinar sau o clinica deschisa noaptea.