| Simonici a întrebat:

Am observat ca de la un timp am soldurile cam mari, oare de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Buna.
Hmm. pai oricarei femei ii se maresc soldurile chiar in adolescenta pentru a putea pastra in pantece un copil.

| Andr3 a răspuns:

Cati ani ai?happy dupa 12-13 ani formele fetelor incep sa prinda contur. Solduriel se latesc iar umerii raman ingusti.Deci e normal.Si probabil ti se par si mai mari ca inainte ca poate te-ai ingrasat putin si ti s-a acumulat grasime pe ele. Oricum stai calma ca nu e motiv de ingrijorarewinking

| DushulRece a răspuns:

Ca te-ai ingrasat.