| bebelusha_4744 a întrebat:

Am soldurile foarte maristraight face Ce sa fac sa fie mai mici?

Răspuns Câştigător
| Deea a răspuns:

Cat mi-as dori si eu sa am soldurile mai mari...Sunt multe femei care ar dorii sa aiba solduri si unii baietii adora femeile care au solduri mari. Ca sa fie mai mici foloseste bicicleta de fitness dimineata si seara cate 10 minute. Uite un site care te invata cum sa ascunzi marimea soldurilor: http://frumusete.ele.ro/Tips_vestimentar_pentru_solduri_mari_--a9864.html

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Pentru mine nu conteaza cum sunt soldurile si te rog foarte mult sa ma crezi, important cine este persoana care intamplator are solduri mari. Cand iubesti ce importanta mai au soldurile, important este ma placi sau te iubesc.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu cred ca sunt asa de mari soldurile tale si ca sa fie mai mici am auzit ca iaurtul slabeste grasimea de pe solduri, copase, abdomen etc.

| d33a a răspuns:

Exercitii, mult sport

| bigdady a răspuns:

Ador femeile cu solduri mari

| bobo_2128 a răspuns:

Nu-ti face probleme, altii si le doresc mari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://old.csid.ro/......Pid/3.html uite aici un site pentru exercitii care te-ar putea ajuta! mult succes

| Marissella a răspuns:

Slabeste?! Nu mai manca atata?! Fa exercitii?! Iti spun ceva toate aceste lucruri?! big grin