| adda247 a întrebat:

Am ochii foarte sensibili la soare puternic si mai ales vant, lacrimeaza abundent. Vreo parere din ce cauza si eventual un posibil tratament? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu esti obisnuita cu natura.
Daca le obisnuiesti cu ochelari de soare, ochii tai vor fi si mai sensibili!

| darrio2007 a răspuns:

Mergi la un oftalmolog.

| YTBDrawingBase a răspuns:

Da, autosugestie. Citeste carte lui Joseph Murphy si fa ce scrie acolo. http://www.ciordas.ro/......ui_tau.pdf

| oglindasultanului a răspuns:

Si vitamina A.