| anonim_4396 a întrebat:

Am oxiuri și iau tratament, știu ca nu am voie să mănânc dulciuri, am voie să beau suc natural?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde, ti-a zis ceva de fructe daca ai sau nu voie? Daca nu a zis nimic de ele cred ca ai dar sa fie facute de tine fara zahar! Nu din comert chiar daca nu au acid.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am voie să mănânc fructe pentru ca am și anemie.

| Zetii a răspuns:

Cred ca cel mai bine ai intreba un medic laughing eu cel putin nu as bea deoarece si sucul natural contine zahar laughing