| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare am facut analize si am aflat ca am oxiuri am fost la doctor si mi-a dat un tratament trebuia sa iau de doua ori la 21 de zile medicamentele, pe perioada tratamentului stiu cu nu am voie dulciuri si lactate, intrebarea mea este dupa ce iau a doua oara medicamentele urmatoarea zi am voie sa mananc dulciuri si lapte sau abia dupa 21 de zile? cineva mi-a zis ca o zi dupa ce iau medicamentele nu am voie sa mananc anumitele alimente. FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu ai voie sa manci asa ceva in timpul tratamentului

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Stiu ca nu am voie, ma refer dupa ce iau a doua oara medicamentele dupa cat timp am voie sa mananc lactate si dulciuri?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Repeta analizele vezi daca mai ai, faza e ca greu scapi de ei si eu am incercat degeaba, cu astea se hranesc ei, sunt foarte rezidenti