| anastasia3345 a întrebat:

Am paduchi, vreau sa imi cumpar sampon special pentru tratament dar, imi e rusine sa merg la farmacie sa cer. Stiu ca e o mare prostie ca mi-e rusine. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spui ca e pentru fratele mai miclaughing sau comanzi de pe net

| CVane a răspuns:

Te duci pur si simplu la farmacie si ceri, i-auzi rusine laughing crezi ca esti singura care a mai avut? Cati oameni crezi ca nu s-au mai dus cu asa ceva la farmacie? Te duci frumos, cumperi ce ai nevoie si gatawinking

| TehDevil a răspuns:

"Doamna, un sampon antipaduchi, va rog! E pentru un prieten, dar ii este rusine sa-l ceara el" Saru'mana!"