| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Am o problema, cam de doua saptamani am descoperit ca am paduchi si am incercat sa ma dau cu sampon de la farmacie(m-am dat cu cutii) m-am dat cu otet si cu apa de gura de mai multe ori si tot cred ca mai am, dar azi mi-am cumparat un alt sampon (pe cutie scria tratament pentru paduchi) si m-am facut si cu pieptenele acela special in fiecare zi si imi este frica pentru ca incepe scoala si poate vine asistenta si ma descopera. Ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te cureti foarte bine in weekendul asta, ca luni sa nu ti se descopere paducii, la vizita medicala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai sigur e gazul lampant.

| Ioana82891 a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde il gasesc?

| anonim_4396 explică (pentru Ioana82891):

Intreaba la tine in oras.
Inainte se gasea la peco.
E produs petrolier.