| loveyou_8397 a întrebat:

Am pe picioare(pulpelaughing) niste brobonite rosi alea le am de cand ma stiu, cum se scapa de ele? pls help!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Foloseste un dus-gel exfoliant de 2 ori pe saptamana.

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Iar te trimit la doctorlaughingasta pentru ca noi nu avem de unde sa stim ce sunt alea, poate un doctor te poate ajuta, cel care se ocupa cu pielea, nici ala nu stiu cum se numestelaughing

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Mi-am adus aminte-dermatologbig grin dar daca le ai de cand te sti de ce te deranjeaza?