| εʟεпα a întrebat:

Am o problema si as vrea sa ma ajuta`ti! star. Maine vreau sa imi iau niste blugi rosi pe mine.is unpik mai largi, si in picioare niste adidasi Superstar.albi cu cele trei dungi ale marcii Adidas albastrehappy. Dar nu stiu ce culoare de trikou sau bluza as putea sa`mi iau? crying. Va rog help`! Funda. Garantat!

Răspuns Câştigător
| Andrux a răspuns:

Eu as alege un tricou negru. e cel mai protrivit ar veni perfect! Si poate cu un model ceva cu albastru sau mov. dar si simplu ar veni minunat!

6 răspunsuri:
| εʟεпα explică:

Rosii` :d.Grabealaa

| εʟεпα explică:

He`ii:*. Multumesc! >; dd.Am dat funda La anDruxx:d.Si la ceilalti am dat un vot folositor!

| szmotovio a răspuns:

Tricou albastru, iar daca nu ai alb sau negru.albul si negrul le poti asorta la orice

| DacaTuSpui a răspuns:

Ar merge un maieu alb, mulat, simplu... Dar fiind vorba totusi de scoala, poti lua un hanorac alb sau negru, simpluhappy.

| Stefania3001 a răspuns:

Buna!
galben ca sa faci tricolorul(glumeam)
pai ai putea s aiei un tricou alb pentru ca zici ca adidasii sunt albi si in plus albul merge cu orice
funda?
p. s. sper ca nu te-ai suparat de glumabig grin

| unknownboy a răspuns:

Eu zic ca ar merge un tricou albastru cu ceva caricaturi pe el. tricoul sa fie mai larg big grin sper ca am ajutat! big grin