| eu_9977 a întrebat:

Am picioarele foarte groase(in partea de sus ma refer).
Ce as putea face sa mai slabesc putin la picioare?
Se poate face ceva fara dieta alimentara?
Mentionez ca am stepper, bicicleta medicinala si relax&tone.
Credeti ca folosind aceste "elemente" voi imi voi mai subtia picioarele?
Daca da puteti sa-mi ziceti si un program(de ex"mergi 30 min cu bicicleta" etc.)
Mentionati si in cat timp se vad rezultatele si cam cat de tare se vad.
Va raman profund indatorata daca m-ati ajuta.
Bineinteles ca dau fundita + puncte bonus la toti cei care au zis ceva bun.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Adauga si dieta, masaj si urcat scari, cat de multe si de des!

| TipulVerde a răspuns:

Ai putea sa incepi sprin a folosi aparatele alea pe care zici ca le ai.

| vyktor a răspuns:

O fuga buna de dimineata