| Daliana :) a întrebat:

Hello, am si eu o nelamurire. As vrea sa slabesc, adica fac exercitii pentru picioare subtiri, pentru ca mi se pare ca am picioarele prea groase. Dar mi-este putin frica, ma gandesc ca s-ar putea sa nu rezolv nimic cu exercitiile ca apoi o sa fac muschi si tot degeaba straight face Credeti ca daca fac exercitiile regulat o sa ajung la ce imi doresc? Bineinteles si cu o dieta happy

Răspuns Câştigător
| LostInDreams a răspuns:

Si eu vreau sa slabesc la picioare, toti spun ca am picioare frumoase, dar eu nu le mai suportlaughing. o dieta clara nu pot tine, insa mananc ceva mai sanatos, mai putine dulciuri, si fara paine deloc. Fac exercitii insa am inceput doar de 2 zilebatting eyelashes, sper din tot sufletul sa mai slabesc, mai ales la coapse, nu vreau sa fiu un "monstru" la mare anul astatongue. uite ce exercitii fac eu in fiecare seara(adica asa vreau sa fac):Side Kicks Front Intins pe o parte, cu capul sprijinit pe brat (flexat sau intins), cu piciorul de dedesubt ancorat pe sol, impingem piciorul de deasupra spre fata, perpendicular pe trunchi, cu talpa flexata, apoi spre spate cu varful intins, fara sa miscam bazinul. Repetam de 8 ori
Up & Down Kicks Intins pe o parte, cu capul sprijinit pe brat (flexat sau intins), cu piciorul de dedesubt ancorat pe sol, impingem piciorul de deasupra in
sus si in jos, alternand varful intins cu talpa flexata. Inpiram sus, expiram jos. Repetam de 8 ori.
Sidetaps Intins pe o parte, cu capul sprijinit pe brat (flexat sau intins), ridicam piciorul de deasupra la 45 grade, aducem piciorul de dedesubt langa el, mentinand abdomenul incordat. Executam miscari rapide, de 8 ori. Apoi, mai lent, cu ambele picioare.

Bicycle Intins pe o parte, cu capul sprijinit pe brat (flexat sau intins), pedalam cu piciorul de deasupra in fata, flexam, apoi spre spate, in timp ce piciorul de dedesubt este ancorat pe sol. Repetam de 8 ori. Apoi invers, din spate in fata. Incercam sa nu deplasam bazinul.

Hot Potatoes Intins pe o parte, cu capul sprijinit pe brat (flexat sau intins), cu piciorul de dedesubt ancorat pe sol, piciorul de deasupra descrie mici semicercuri peste piciorul de dedesubt, in incordare maxima si cu miscari rapide. Incercam sa nu deplasam bazinul.
-le-am gasit pe un forum si am citit de la cei care le-au incercat ca functioneaza si ca au slabitbatting eyelashes. Sper sa mearga si la noi 2!laughing Mult succes si sa imi spui si mie cum iti merge, daca reusesti sa slabesti poate ma inveti si pe minebatting eyelashes.

3 răspunsuri:
| cristina a răspuns:

Buna.sunt o gramada de metode de a slabi trebuie doar sa ai vointa
eu una acum... mi-am cumparat aparatul abtronic x2 care face reclama la teleshop.si cu o dieta adica,, dieta" incerc sa renunt la dulciuri si sa nu mai fiu asa mancacioasa.chiar se vad rezultatele...succes si tie

| 2696 a răspuns:

Dabig grin eu tin dieta si fac sala si ma ajuta foarte mult e adevarat ca faci si muchi dar nu ca aia de la tv nici nu se observa...eu merg de 3 ori la sala pe saptamana( o ora jumate sedinta) si am renuntat la grasimi, prajeli, paine, carne de orice fel in afara de pui si dulciuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti merge sa alergi. e o metoda simpla si da rezultate.sunt sigura ca straduindu-te vei reusi.mult succes