| Halfon_Robert_1994 a întrebat:

Am primit un pumn si am sange unde e culoarea ochiului. ce voi pati? vad si putin in ceata
rapid

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JoleneSth20 a răspuns:

Probabil ţi s-a spart un vas de sânge. Mergi de urgenţă la medic pentru a evita eventualele complicaţii.

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Te duci la doctor si scoti si un certificat medico legal ca mai tarziu sa o iei si pe partea legala.

Răspuns utilizator avertizat
| Sebastiana12345 a răspuns:

Mergi la medic ca stiu unul ce a ramas asa si in loc de partea alba e rosu